0312 397 80 38 - 0850 305 08 80    Ankara Ticaret Borsası (ATB) İş Merkezi K Blok No: 286 – 287 Macunköy – Yenimahalle

23 TL + KDV

İÇİNDEKİLER

Süzme Mercimek Çorbası

Dana et kavurma

Pirinç pilavı

Fındıklı şekerpare

Çoban salata

Ayran

50 gram 2 adet rol ekmek

125 ml bardak su

9'lu çatal kaşık seti (çatal, kaşık, tuz, karabiber, pul biber, kolanyalı mendil, kağıt peçete, kürdan

Kutu Menü'yü organizasyonlarınızda tercih ederseniz;

* Toplu yemek vermek istediğiniz özel günlerinizde, hızlı servis pratiğiyle, tek kullanımlık pp5 özelliği olan hijyenik kaplarda herkesin memnun kalacağı bir hizmet alabilirsiniz

* Kavurmada kullanılan dana eti, yaklaşık 4 saat kısık ateşte kendi yağı ve suyuyla pişirilir. Böylece, siz ve konuklarınız tandır eti yumuşaklığında ayrı bir lezzeti tatmış olursunuz. (pişmiş et net 100-110 gr). Süzme mercimek çorbası ve pilav et suludur.

* Kutu Menü sıcak paket ve soğuk paket olmak üzere iki parçadan oluşur. (resim kutu 1) 1. Pakette sıcak çorba, pilav ve dana kavurma vardır. İmal edilen yemekler, dağıtım ısısına düşürülür, sonrasında porsiyonlanarak sıcak olarak MAP (Modifiye Atmosferde Paketleme) teknolojisi kullanılarak paketlenir. En az 6 saat yemek ısısını koruyacak olan termobax taşıma kaplarına yerleştirilir. (1 Termobax ortalama 40 porsiyon yemek almaktadır)

* 2. pakette ise soğuk yiyecekler özel karton kutusunda servis edilir. (resim kutu 2) İçerisinde salata, tatlı, su, ayran, 2 adet rol ekmek ve yemek çatal kaşık seti vardır. (Hamur tatlıları kendi imalatımız olup toz şeker kullanılmaktadır.)

* Yemek başlayacağı zaman tüm konukların önüne 1 adet sıcak paket ve 1 adet soğuk paket servis edilir. Tüketim sıcaklığında olan MAP'lı paketlerin film streçleri kolay açılır kapaklıdır.

* Herkesin isteyeceği her şey aynı anda masadadır. Telaşsız, hatasız hızlı servis, yemeğin kalite ve lezzetiyle birleşince, size bu özel gününüzde sadece hak ettiğiniz övgü ve teşekkürü almak kalacağını garanti ederiz. Saygılarımızla


Toplu iftar yemeği Ankara bölgesi için 2018 yılında da 13 yıllık catering tecrübemizle hizmetinizdeyiz.