0312 397 80 38 - 0850 305 08 80    Ankara Ticaret Borsası (ATB) İş Merkezi K Blok No: 286 – 287 Macunköy – Yenimahalle
NOT: 4 çeşit sıcak map yemek 16 TL'dir. 2 adet rol ekmek fiyata dahil olup, +KDV'dir. (KDV %8'dir)

Günümüzde Çalışan Personel Sayısı Az Olan Ticari İşletmeler Sıcak, Kaliteli Ve Hijyenik Yemek Temin Etmekte Ciddi Sıkıntılar Yaşamaktadırlar. Bu Konuda Genellikle Çözümsüz Kalan Firmalar Çalışan Personel Sayısı 10 İle 50 Kişi Arasında Olan İşletmelerdir. Catering Firmalarından Almış Oldukları Hizmette Gerek Toplu Yemek Dolumu, Gerekse Taşıyıcı Kapların Standart Dışı Olmasından Kaynaklanan Sorunlar, İstenilen Sanitasyon Ve Hijyen Kurallarına Özgün Hizmet Alımını Zora Sokmaktadır. Sorunun Ana Kaynağında Yatan Nedense, Sıcak Yemekler Dolum Yapılırken Kişiye Özel Paketleme Yapılmayıp, Toplu Tüketimin Esasına Göre Dolum Yapılarak Sunulmasıdır. Bu Sorunların Hepsine Kalıcı Çözüm Üretmek İçin, Toktaylar Catering Uzun Süren Arge Çalışmaları Sonucunda ”Sıcak Map Yemek” Adlı Projeyi Üretmiştir..

Toktaylar Catering’in Geliştirdiği Map Sıcak Yemek Hizmeti, Bireysel Tüketici Göz Önüne Alınarak Hazırlanır. Bireye Özel Porsiyonlama Yapılarak Tek Kullanımlık Hijyenik Kaplarda Sıcak Olarak Paketlenip, Termoboxlara Yerleştirilir. Yemekler 6 Saat İdeal Yemek Sıcaklığını Korur. Tüketim Esnasında Kolay Açılır Folyo Kapağını Açtığınızda Sıcak Yemeğiniz Hazırdır, Yeniden Isıtmaya Gerek Duyulmaz.

Şayet Gün İçinde Tüketmediğiniz Kişiye Özel Paketlenmiş Yemekleriniz Olursa, Ambalajı Açılmamak Kaydı İle Buzdolabında Son Tüketim Tarihine Kadar Aynı Tazelikte Saklayabilirsiniz. Tüketmek İstenildiğini De İse Pp5 Özelliği Olan Yemek Kaplarımızı Micro Dalga( 1,5- 2 Dakika) Veya Normal Fırınlarda (80 Derecede) Isıtabilir Ve Gönül Rahatlığıyla Tüketebilirsiniz.

Hazır Map Yemek Firmalara Ve Çalışan Personele Ne Gibi Katkılar Sağlar

  • Map Sıcak Yemekler Firmamız Mutfağın Da Bireysel Prezantasyonu Yapıldıktan Sonra Aynı Kalite Ve Standartta Hizmetinize Sunulur.
  • Porsiyonlaması Önceden Yapılıp Paketlendiği İçin, Her Yemek Diğerinin Kopyası Sunum Kalitesine Ulaşılmış Olur. Böylelikle Yemek Yetmedi, Eti Az, Suyu Çok Vs. Şikâyetlerin Önüne Geçilmiş Olur.
  • Tüketilmeyen Yemekler Son Tüketim Tarihine Kadar Buzdolabında Tazeliğini Koruduğu İçin, İsraf Ve Maddi Kaybı En Aza İndirir.
  • Toktaylar Catering 14 Yıllık Tecrübesini Kullanarak Hijyenik, Lezzetli, Şık, Tek Kullanımlık Kaptaki Ürünü İle Gözünüze, Birinci Sınıf Mamullerden Üretilen Kaliteli Yemeği İle De Damak Zevkinize Hitap Eder.
  • Toktaylar Catering Toplu Üretim Esasına Göre Yüksek Standartlarda Üretim Yapar , Kalite Ve Lezzeti Şık Sunumla Birleştirerek Beklentilerin Üstünde Ekonomik Hizmet Vermeyi Hedefler.

Toplu iftar yemeği Ankara bölgesi için 2018 yılında da 13 yıllık catering tecrübemizle hizmetinizdeyiz.