0312 397 80 38 - 0850 305 08 80    Ankara Ticaret Borsası (ATB) İş Merkezi K Blok No: 286 – 287 Macunköy – Yenimahalle
NOT: Soğuk paketlenmiş microdalga'da ısıtılabilen hazır yemek 16 TL'dir. Fiyata dahildir. (KDV %8'dir)

Şayet Gün İçinde Tüketmediğiniz Kişiye Özel Paketlenmiş Yemekleriniz Olursa, Ambalajı Açılmamak Kaydı İle Buzdolabında Son Tüketim Tarihine Kadar Aynı Tazelikte Saklayabilirsiniz. Tüketmek İstenildiğini De İse Pp5 Özelliği Olan Yemek Kaplarımızı Micro Dalga( 1,5- 2 Dakika) Veya Normal Fırınlarda (80 Derecede) Isıtabilir Ve Gönül Rahatlığıyla Tüketebilirsiniz.

Hazır Map Yemek Firmalara Ve Çalışan Personele Ne Gibi Katkılar Sağlar

  • Map Sıcak Yemekler Firmamız Mutfağın Da Bireysel Prezantasyonu Yapıldıktan Sonra Aynı Kalite Ve Standartta Hizmetinize Sunulur.
  • Porsiyonlaması Önceden Yapılıp Paketlendiği İçin, Her Yemek Diğerinin Kopyası Sunum Kalitesine Ulaşılmış Olur. Böylelikle Yemek Yetmedi, Eti Az, Suyu Çok Vs. Şikâyetlerin Önüne Geçilmiş Olur.
  • Tüketilmeyen Yemekler Son Tüketim Tarihine Kadar Buzdolabında Tazeliğini Koruduğu İçin, İsraf Ve Maddi Kaybı En Aza İndirir.
  • Toktaylar Catering 14 Yıllık Tecrübesini Kullanarak Hijyenik, Lezzetli, Şık, Tek Kullanımlık Kaptaki Ürünü İle Gözünüze, Birinci Sınıf Mamullerden Üretilen Kaliteli Yemeği İle De Damak Zevkinize Hitap Eder.
  • Toktaylar Catering Toplu Üretim Esasına Göre Yüksek Standartlarda Üretim Yapar, Kalite Ve Lezzeti Şık Sunumla Birleştirerek Beklentilerin Üstünde Ekonomik Hizmet Vermeyi Hedefler.
  • Öğle Ve Akşam Map Yemeği Olmak Üzere Tasarlanmış Menülerimiz Hijyen, Sağlık, Lezzet, Menü Çeşitlilik Ve Toplu Üretimden Doğan Ekonomik Fiyatı İle Müşteri Memnuniyeti Ön Plana Alınarak Uzun Süreli Araştırma Ve Geliştirme Sonucu Hizmetinize Sunulmuştur.

Toplu iftar yemeği Ankara bölgesi için 2018 yılında da 13 yıllık catering tecrübemizle hizmetinizdeyiz.