0312 397 80 38 - 0850 305 08 80    Ankara Ticaret Borsası (ATB) İş Merkezi K Blok No: 286 – 287 Macunköy – Yenimahalle
NOT: Soğuk paketlenmiş microdalga'da ısıtılabilen hazır yemek 18 TL'dir. Fiyata dahildir. (KDV %8'dir)

Şayet gün içinde tüketmediğiniz kişiye özel paketlenmiş yemekleriniz olursa, ambalajı açılmamak kaydı ile buzdolabında son tüketim tarihine kadar aynı tazelikte saklayabilirsiniz. Tüketmek istenildiğini de ise PP5 özelliği olan yemek kaplarımızı mikrodalga( 1,5- 2 dakika) veya normal fırınlarda (80 derecede) ısıtabilir ve gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Hazır MAP yemek firmalara ve çalışan personele ne gibi katkılar sağlar

  • MAP sıcak yemekler firmamız mutfağın da bireysel prezantasyonu yapıldıktan sonra aynı kalite ve standartta hizmetinize sunulur.
  • Porsiyonlaması önceden yapılıp paketlendiği için, her yemek diğerinin kopyası sunum kalitesine ulaşılmış olur. Böylelikle yemek yetmedi, eti az, suyu çok vs. şikâyetlerin önüne geçilmiş olur.
  • Tüketilmeyen yemekler son tüketim tarihine kadar buzdolabında tazeliğini koruduğu için, israf ve maddi kayıp en aza indirilmiş olur.
  • Toktaylar Catering 16 yıllık tecrübesini kullanarak hijyenik, lezzetli, şık, tek kullanımlık kaptaki ürünü ile gözünüze, birinci sınıf mamullerden üretilen kaliteli yemeği ile de damak zevkinize hitap eder.
  • Toktaylar Catering toplu üretim esasına göre yüksek standartlarda üretim yapar, kalite ve lezzeti şık sunumla birleştirerek beklentilerin üstünde ekonomik hizmet vermeyi hedefler.
  • Öğle ve akşam MAP(modifiye atmosferde paketleme)yemeği olmak üzere tasarlanmış menülerimiz hijyen, sağlık, lezzet, menü çeşitlilik ve toplu üretimden doğan ekonomik fiyatı ile müşteri memnuniyeti ön plana alınarak uzun süreli araştırma ve geliştirme sonucu hizmetinize sunulmuştur.


Toplu iftar yemeği Ankara bölgesi için 2018 yılında da 13 yıllık catering tecrübemizle hizmetinizdeyiz.